Tkáňovky pro zvířátka 🐾

Emoce a psychiku jste vyladili s Bachovými esencemi. No a tělo můžete podpořit s tkáňovými solemi. 

Co to jsou tkáňovky?

Tkáňovky nebo taky Schüsslerovy soli jsou minerální sloučeniny, které jsou součástí našich i zvířecích těl. Bez nich bychom nebyli. Stres, zátěž, různé chronické potíže, to všechno nám odčerpává energii a má navíc velké nároky i na metabolismus, imunitu a fungování těla. 

Tkáňové soli jsou kouzelné v tom, že se skvěle vstřebávají a doputují tam, kde jsou potřeba. Neusazují se, kde je nechcete a netropí tam neplechu.

Zvířátka jsou citlivá a soli u nich mají úžasný efekt. Doplní místa, kde se Vám zdá, že Bachovy esence pokulhávají. Makají ve hmotě na tělesné úrovni i na psychické rovině.

Základních solí je 12. Vidíte ten rozdíl oproti homeopatii? Jen 12 solí a z nich vybrat tu správnou je hračka. Zvládnete to i Vy! I pokud o nich dnes čtete poprvé.

S čím soli pomáhají?

Minikurz pro mazlíčky

Mít doma po ruce šetrnou první pomoc se hodí. A nejen první pomoc. Tkáňové soli u svých mazlíčků využijete i jako podporu při chronických potížích.

Oproti „velkému“ kurzu se v minikurzu zaměříme vyloženě prakticky na nejčastější potíže, se kterými jsem se setkávala v ordinaci. 

Kurz je ve formě videí a dostanete i materiály ke stažení.

Ke kurzu máte přístup i do FB skupiny mezi kurzisty, kteří absolvovali mé kurzy o tkáňových solích. Ve skupině najdete mou podporu a můžete se ptát na cokoli.

Kurz začíná 1.3.2022

Cena kurzu: 1580 Kč / 63 EUR

Platba v Kč ⇩⇩⇩

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Platba v EUR ⇩⇩⇩

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že prezentované informace neslouží ke stanovení diagnózy, ošetření nebo léčbě jakékoli nemoci či psychické poruchy ani je nijak nenahrazují. Rozumíte, že jakákoli informace obsažená v produktu není zamýšlena jako doporučení k přerušení nebo ukončení Vaší případné léčby ani k vynechání užívání léků předepsaných lékařem. 

error: Content is protected !!