Antibiotika na Vaši boreliózu nestačily...

Jste unavená, brní Vám ruce nebo nohy...

Bolí Vás hlava a svaly...

Zapomínáte a někdy máte pocit, že chodíte v mlze...

Borelióza není jen červený flek. Může se objevit horečka, bolesti kloubů a připomíná chřipku. Čím je akutní fáze dramatičtější, tím je to pro vás paradoxně lepší. Vybouří se a nezaleze v poklidu dál, než byste si přáli. 

Antibiotika pomohou zvládnout akutní infekci, ale neřeší příčinu. A věřte, že příčinou nejsou jen samotné borelie. Příčinou je imunitní systém, který dovolil vypuknutí nemoci. A právě imunitní systém budeme cíleně podporovat homeopatií a tkáňovými solemi. Co to je?

Tkáňové soli jsou minerální sloučeniny, které se běžně nacházejí ve vašem těle. Při jejich nedostatku a nerovnováze pak celá mašina nefunguje, jak by měla a kaskádovitě se sype. Tkáňové, nebo taky Schüsslerovy soli, jsou napotencovány tak, aby pořád ještě obsahovaly danou látku a přesto už nesly i informaci podobně jako homeopatický lék. Díky tomu se výborně vstřebávají. Tím, že mají spoustu informací, co dělat a kam jít, jdou podle kompasu a tam udělají svou práci.

Pojďte se mnou objevit, co Vám může homeopatie nabídnout

4 lekce

Vezměte si na pomoc homeopatika, tkáňové soli a medicinální houby

Borelióza a klíšťovka - co jsou zač

původce boreliózy, příznaky a jak je nepřehlédnout

chronická forma

bolesti hlavy, kloubů, deprese

Soli a homeopatika při borelióze

podrobný popis homeopatik a solí, tipy na jejich použití

borelióza v těhotenství a při kojení

jak snížit riziko přenosu na dítě, šetrná léčba

něco navíc, co potěší

karty jednotlivých léků

Jako bonus jsem pro Vás ke každému probranému léku vytvořila kartu, kde máte rychle po ruce: hlavní klíčové symptomy, symptomy mysli, fyzické symptomy. Díky kartám si hravě zapamatujete hlavní rozdíly mezi jednotlivými léky. Podle ikon klíštěte pak jednoduše poznáte, k jaké nemoci dané léky patří (tušíte správně, další karty budou přibývat). Karty si stáhnete do svého počítače nebo mobilu a máte je vždy po ruce. Můžete si je i vytisknout.

Co na kurz říká jedna z účastnic ?

Kolik to celé stojí?

Online kurz je bez mé intenzivní podpory a procházíte si ho sama svým tempem.

Nicméně budete mít přístup do FB skupiny, kde můžete sdílet s ostatními účastníky kurzu a na dotaz Vám samozřejmě odpovím.

Přístup do kurzu máte neomezeně (resp. dokud budu podnikat a bude fungovat můj web). Takže žádné přístupy pouze na půl roku nebo na 1 rok. Cena je více, než příjemná 🙂

299 Kč

Online kurz můžete věnovat jako dárek.

Do poznámky uveďte jméno obdarovaného, jeho e-mail a telefon a datum, kdy chcete, aby získal přístup do kurzu.

E-mailem Vám pošlu dárkový poukaz a k Vámi určenému datu odešlu obdarovanému přístupové údaje do kurzu a všechny informace.

Objednávka kurzu

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že prezentované informace neslouží ke stanovení diagnózy, ošetření nebo léčbě jakékoli nemoci či psychické poruchy ani je nijak nenahrazují. Rozumíte, že jakákoli informace obsažená v produktu není zamýšlena jako doporučení k přerušení nebo ukončení Vaší případné léčby ani k vynechání užívání léků předepsaných lékařem. 

error: Content is protected !!